• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Takvim
 • 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun - 14/03/2018
 • BASIN VE TÜM KAMUOYUNA
   14 Mart Tıp bayramı sebebi ile tüm tıp çalışanlarının(hekim,hemşire,ebe,teknisyen,hizmetli ve diğerleri) Tıp bayramını kutlarım.
   Bizlerin Tıp bayramını kutlamayı düşünen herkese şimdiden teşekkür ederiz.Bize her gün bayram.Abiyane tabiri ile '' deliye her gün bayram'' .Bu mesleği bu sosyal,fiziksel,idaresel ve özlük hakkı içinde ifa etmek akıl ve ruh sağlığına aykırı.Hele bu hale gelene kadar alınan ağır eğitim şartları ise gençliğin hebası.Fakat biz yine de severek ve özveri ile bu meslaği icra edeceğiz.Sizden rıcamız bizi yok edilecek ve saldırılacak nesne olarak görmeden size ve sağlığınıza hizmet eden bir dost edasıyla selamlamanız.Bize bunu çok görmeyin.
   Son zamanlarda artan sağlık alnındaki fiziksel konfor maalesef sağlık eğitimine ve sağlık hizmet verimliliğine yansımamış ve hatta kötüye gitmiştir.Her ikisinin müsebbibi de malümdür.Bizler hastalarımızı ve insanlarımızı seviyoruz.Bizi yok ederseniz siz de sağlıksız kalırsınız.En az hakim ve savcılar kadar mesleki hak ve dokunulmazlık isteğimizi dile getirerek  daha ayrıntı vermek istemiyoruz.Çünkü daha yazacak çok şey var ama zaten bizi anlamayacak olanlar anlamıyacak.Anlamış olanlar zaten anladı.
                                                                   UZM.DR.ZELKİF AKGÜL
                                                           RİZE-ARTVİN TABİP ODASI BAŞKANI • BASIN AÇIKLAMASI - 27/01/2018

 • BASINA VE KAMUOYUNA

  Türkiye Cumhuriyeti'nin milli meselelerinin tamamına karşı çıkmayı düstur edinen TTB (Türk Tabibler Birliği) mevcut yönetimi yine mizacı gereğini yapmış; mazisi şanlı zaferlerle dolu kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin Zeytin Dalı harekatına karşı bir açıklama daha eklemiştir.

  TTB yönetiminin bu tavrını kınıyoruz. Elbette TTB nin bu tavrı Necip Türk Milletinin tüm hekimlerinin görüşü olamaz. TTB’nin aksine Yüce Türk Devleti’nin ve Şanlı Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ilalebet yanındayız.

  Dr. Zelkif AKGÜL
  Rize Artvin Tabip Odası Yönetim Kurulu Adına
  Başkan

  Duyuru Arşivi

 • Odamız Eski Başkanlarından Uzm. Dr. Osman ÜLGEN' i Kaybettik • Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam5
  Toplam Ziyaret6358
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar4.03044.0466
  Euro4.96364.9834
  Hava Durumu
  Anlık
  Yarın
  14° 19° 10°
  Saat