• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
Takvim
Basın Açıklaması

 

         02.02.2022 Çarşamba günü Artvin Devlet Hastanesinde Görev Yapan Tabip Odamız Yönetim Kurulu Üyesi, Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Dr. Uğur ÇIKRIKÇILI’ Görevi Esnasında Çalıştığı hastanedeki polikliniğinde Yapılan Menfur Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz.

          Hastalarımıza Yardımcı Olabilmek Amacıyla Her Dönem Canla Başla Çalışan Fedakâr Doktorlarımıza Ve Tüm Sağlık Çalışanlarımıza Bu Pandemi Döneminde Ailesini Ve Sevdiklerini Görmeden Geceli Gündüzlü Can siparene Vazife Yapan Fedakâr Hekimimize Yapılan Bu Alçakça Saldırı, Saldırganın Nasıl Bir Düşünce İle Ve Her Ne Amaçla Yapılırsa Yapılsın Mazur Görülebilecek Bir Tarafı Olamaz.

        Biz, Rize-Artvin Tabip Odası Olarak Bu Menfur Saldırıda Yönetim Kurulu Üyemiz ve Meslektaşımızın Yanında olacağımızı belirtirken Yapılan Saldırıyı Bir Kez Daha Şiddetle Kınıyoruz. Kendisine Geçmiş Olsun Dileklerimizi Bildirir, Vereceği Her Türlü Mücadelede Arkasında Olacağımızı Belirtiriz.

         Saldırganın adli işlemler için karakolda olduğunu ve tutuklanmasını beklediğimizi belirtirken akıbetinin takipçisi olacağız ve sonuna kadar bu olayı takip edeceğiz.

     

         

                                                                                                        Doç.Dr. kazım ŞAHİN

                                                                                             Tabip Odası Yönetim Kurulu Adına

                                                                                                               Oda Başkanı

  
837 kez okundu

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret40580
Hava Durumu